Osztrák cég keres Állványozó Csoportvezetőt

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Külföldi munka esetén ország:
Ausztria

Szükséges nyelvtudás:
német

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Csoportvezető

Csoportvezetőt keres Graz környéki osztrák állványozó cég hosszútávra, éves állásra 3-4 fős magyar csoportok irányítására. A feladat homlokzati állványzatok építése és bontása megadott rajz szerint. Mivel a munkáltató és a megrendelők is osztrákok, ezért a német nyelv tudása elengedhetetlen.
Napi munkaidő változó, mindig az adott munkától függ, minimum 8,5 óra naponta, de garantáltan ennél több. Szállás biztosított, a telephely környékén családi házban vagy panzióban.
Fizetés 2 hetente, osztrák munkáltató, 14. havi bér, szabadságpénz, év végi és évközi plusz prémium teljesítménytől függően.
Kérem, hogy  email címre küldjenek magyarul (ha van német önéletrajz, akkor azt is) egy pár soros bemutatkozást, telefonos elérhetőséggel és a nettó órabér megjelölésével. Természetesen rövid időn belül mindenkit visszahívunk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145574882

Jófogás alkamazás QR kód