Pénzügyi Munkatárs

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Pénzügyi asszisztens

A Cseszneken fejlesztés alatt álló Lovagok Völgye Történelmi Élménypark egyedülálló kalandot kínál, ahol a családok és kultúra kedvelők belemerülhetnek a középkori Magyarország varázslatos világába. A park modern digitális technológiák és interaktív élmények révén éleszti fel a történelmet, beleértve a lovaglást és íjászatot. Mint Veszprém Vármegyében található kulturális központ, gazdag gasztronómiai, zenei és művészeti programokkal várja vendégeit, valamint ideális helyszín esküvők és nagyobb rendezvények számára. Esténként a kivilágított Cseszneki Vár ad hátteret a zenei és színházi előadásoknak, felejthetetlen atmoszférát teremtve. A Lovagok Völgye így több mint egy történelmi park; egy élményekkel teli hely, ahol minden látogató magával viheti a magyar történelem és a természet szépségét.

Partnerünk acseszneki Élményparkba dinamikus és tapasztalt pénzügyi munkatársat keres, aki vezeti és optimalizálja a pénzügyi folyamatokat. Ez a pozíció kulcsfontosságú a park pénzügyi stabilitásának és növekedésének biztosításában.

Feladatok:

Napi pénzügyi műveletek elvégzése, beleértve a bevételek és kiadások nyilvántartását.
Számlák kezelése, beleértve azok jóváhagyását és ellenőrzését
Részvétel a havi, negyedéves és éves pénzügyi jelentések előkészítésében.
A költségvetés követése és segítségnyújtás a pénzügyi tervezésben.
Pénzügyi rendszerek naprakész kezelése és karbantartása.
Árukészlet és készpénzkezelés, jelentések készítése az Élménypark Igazgató számára.

Elvárások:

Tapasztalat pénzügyi szoftverek használatában
Haladó szintű Excel ismeretek és adatkezelési képességek.
Pontos és megbízható munkavégzés.
Jó kommunikációs készség és képesség a csapaton belüli hatékony együttműködésre.
Proaktív hozzáállás és nyitottság a folyamatos tanulásra.

Mit ajánlunk:

Versenyképes fizetés és juttatások.
Szakmai fejlődési lehetőségek.
Rugalmas munkakörnyezet és csapatmunka.
Közvetlen hatás a vállalat pénzügyi stratégiájára és sikerére.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145833894

Jófogás alkamazás QR kód