(Hirdetés azonosító: 72209169) Hirdetés kezelése »
1 db
Kiemelt! Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Balatonfüred
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Pincér
Cégnév: Hotel Füred

Balatonfüredi Hotel Füred**** Spa & Conference szálloda éttermébe és bárjába tapasztalt pincér és pultos kollégát, kolléganőt keresünk azonnali kezdéssel, éves állásra vagy alkalmi munkavállalóként, beugrósként.

Kiemelkedő munkabér, renszeres havi szervízdíj, egyéb juttatások!

Szállás megoldható kétágyas, igényes fürdőszobás szobákban.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: kovacs.attila@hotelfured.hu
Kovács Attila - étteremigazgató
Tel: +36-20/404-02-70
Feladás dátuma: szeptember 21. 14:31.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel