(Hirdetés azonosító: 89279332) Hirdetés kezelése »
5 db
Bruttó bér: 350 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Megye: Veszprém
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Pelissa Gaszt Kft

Szakképzett, munkájára igényes szakács munkatársat keresünk,
márciustól novemberig tartó munkaviszonnyal az örvényesi Huszár Vendéglőbe.
Balatoni vendéglátóegységben szerzett gyakorlat a felvételnél előnyt jelent.

Stabil munkahelyet, családias, jó munkahelyi légkört, versenyképes bérezést biztosítunk.
2014. év elejére konyhánkat teljesen felújítottuk (Rational kombi párolóval, melegen tartó pulttal,
sokkolóval, vákuumozó géppel, mosogató géppel szereltük fel). Idei évben 2x6 méteres hűtőkamrát építtetünk,
hogy munkájukat megkönnyítsük. Fontosnak tartjuk munkatársaink szakmai továbbfejlesztését,
így a felújított konyhánkban lehetőségük is van rá.
2018-ban legkondícionált lett a konyha is.
Saját,
jobb légátterjsztőbb teniszpolókban dolgozhatunk. Este csak 21:00-ig van teljes étlap, nyáron is!
Vendéglőnk a Kamarai védnöki táblával;
a Vidék minősége - Éltető Balaton-felvidék védjeggyel rendelkezik
és a Balatonfüred és Környéke Borút Egyesület tagja.
Fizetés megegyezés szerint.
Szállást biztosítunk. Térítésmentesen. A vendéglőtől ötven méterre található személyzeti szálláson hat
zárható szobában
összesen tíz munkatársunknak elhelyezést biztosítunk. Szálláson külön női és férfi
fürdőszoba,
ingyenesen használható mosógép,
vasaló található.
Igény szerint WiFi csatlakozási lehetőséget is biztosítunk.

Közösségi oldalakon az átlagok: Facebook 4,8 & Google 4,6
A Vendéglő címe: 8242, Örvényes Malom utca 2

Köszönjük, ha elolvastad, köszönjük ha ajánlod!
Feladás dátuma: február 18. 16:25.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel