Szakképzett Asztalos

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Országos

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Asztalos

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Veszprémi telephelyre keresünk motivált, gyakorlattal rendelkező Épület-és Bútor Asztalos kollégákat.
Feladatok, amik várnak rád:
- Egyedi bútorok, nyílászárók gyártása a megadott gyártási rajzok, szóbeli instrukciók alapján, kifogástalan minőségben
- Az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása
-Kész bútorelemek, szerkezetek összeszerelése, esetenként beépítése a megrendelő által megjelölt helyszínen
Gyere hozzánk, ha :
-van hasonló munkaterületen szerzett tapasztalatod
-szakirányú végzettséggel és gyakorlattal rendelkezel
-munkádra igényes, precíz és megbízható személyiség vagy, akiben megvannak az önálló-, illetve a csapatmunkára való készségek is.
Hosszú távú, biztos munkaviszonyra számíthatsz,
Küldd el fényképes önéletrajzodat még ma!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149048371

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Green67

Green Holcz Design Kft

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 40 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!