(Hirdetés azonosító: 89136290) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Balatonfüred
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó
Cégnév: Hotel Annabella

Leírás

Milyen feladatok várnak rád?

-Az ételek elkészítése a vezető séf utasításainak megfelelően
-A munkaterület tisztán tartása, felügyelete
-Az eszközök rendeltetésszerű használata, tisztán tartása
-A munkafolyamat megszervezése, irányítása
-Kétműszakos munkavégzés

Mi az, amit elvárunk tőled?

-Szakmunkás végzettséget / melegkonyhás gyakorlatot
-Vendégközpontú hozzáállást
-Közvetlen, nyitott személyiséget
-Megbízhatóságot
-Alapos és pontos munkavégzést
-Ápolt, kulturált megjelenést
-Terhelhetőséget, erős munkabírást

Mit ajánlunk leendő munkatársainknak?

-Bejelentett munkaviszonyt
-Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
-Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
-Az öngondoskodás segítését cafeteria rendszer formájában.
-Ingyenes főétkezést
-Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.
-Személyzeti szállást, amennyiben a napi bejárás nem lehetséges
-Utazási költségtérítést a nem balatonfürediek számára
-A munkavégzés ideje: 2019.04.01-2019.10.15
Feladás dátuma: február 14. 13:20.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel