3 db
- 17 %

Tulajdonságok

Országos
Helység: Zánka
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Zánka Fészek Kft

Zánkára a Fészek -Étel és Hotel-be keresünk szakács kollégát tágas, világos, jól felszerelt étterembe, meglévő csapathoz június 15-től augusztus végéig minimum 1 év tapasztalattal.
Szállást, étkezést és heti egy szabadnapot biztosítunk. Bérezés: tapasztalattól függően 300 - 600 000 Ft/hó.
Ha szeretnél a Balaton északi partján dolgozni és hozzáállásoddal, vidámságoddal erősíteni motivált csapatunkat, várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a feszek.zanka@gmail.com-ra.
Fészek -Étel és Hotel- 8251 Zánka, Vérkúti u. 2.
Feladás dátuma: június 13. 14:19.

Kapcsolatfelvétel