(Hirdetés azonosító: 85852004) Hirdetés kezelése »
2 db

Tulajdonságok

Helység: Veszprém
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Gépkezelő
Cégnév: HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft

Veszprémi és balatonfűzfői Partnercégeink megbízásából keresünk saját állományba munkatársat 2 vagy 3 műszakba,
hosszú távra, határozatlan idejű szerződéssel és kiemelkedő fizetéssel
az alábbi pozícióba:

Termelési munkatárs

Feladatok:
Alkatrészek összeszerelése a munkautasítások alapján vagy gépek kezelése és irányítása
Automata és félautomata gépek mellett történő munkavégzés
Munkalapok kezelése

ElvÁrÁsok:
Legalább 8 általános iskolai végzettség
Jó kézügyesség és látás
Figyelmes, pontos munkavégzés, önállóság
Több műszakos munkarend vállalása

ElŐny:
Hegesztési ismeretek
CNC gépkezelői ismeretek
Számítógépes ismeretek

AMIT KÍnÁlunk:
Biztos és hosszú távú munkalehetőség
Kiemelkedő juttatási csomag (számos bónusz vagy prémium)
Megemelt műszakpótlékok
Összetartás, jó hangulat és erős háttértámogatás minden dolgozónak
Munkába járási támogatás, ingyenes céges járat
Igényes munkaruházat
Veszprémen belül ingyenes buszjáratok vagy útiköltség térítés
Céges rendezvények

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését!

Tel.: 06 30 394 0353, 06 30 690 2260
Feladás dátuma: november 12. 11:09.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel