Területi igazgatót keresünk (Dunántúli régió)

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Fejér, Győr-Moson-Sopron, Somogy, Zala

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
OKJ

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Területi képviselő

Budapesti központtal rendelkező biztonsági cég Dunántúli régióba akár azonnali kezdéssel Területi Igazgatói feladatok ellátásra keressi kollégáját.

Főbb feladatok, munkák:

A gondozásába bízott dunántúli telephelyek őrzésének biztosítása, azok látogatása, ellenőrzése
Kapcsolattartás a megbízóval, a vagyonőrökkel, szükség szerint egyéb társosztályokkal
Teljesítés igazolások elkészítése, megbízóval való leigazoltatása
Hónap végén jelenléti ívek begyűjtése, összegzése
Az őrzéssel kapcsolatos adminisztráció és adatszolgáltatások elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kiváló kommunikációs képesség
Gyors helyzetfelismerés
Rugalmasság
Határozott kiállás
Jó szervezőkészség
B kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Egyenes foglalkoztatás (alvállalkozó bevonása nélkül), bejelentett jogviszony, fizetett szabadság, betegállomány
bérezés: megegyezés szerint
Céges mobiltelefon
Céges laptop

Állás, munka területe(i):
Szakmunka
Személy- és vagyonvédelem

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigényének megjelölésével az e-mail címre. Közép dunántúli lakosok előnyben (pl.: Veszprém-, Fejér-, Zala- és Győr-Moson-Sopron Vármegye)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146551912

Jófogás alkamazás QR kód