3 db
Bruttó bér: 196 350  Ft / hó Bruttó bér: 255 000  Ft / hó Bruttó bér: 178 500  Ft / hó Bruttó bér: 181 050  Ft / hó Bruttó bér: 211 650  Ft / hó Bruttó bér: 183 600  Ft / hó Bruttó bér: 183 600  Ft / hó Bruttó bér: 186 150  Ft / hó Bruttó bér: 214 200  Ft / hó Bruttó bér: 209 100  Ft / hó
Kiemelt! Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Uva Apartmanház Kft

Balatoni Panzió keresi leendő reggeliztető és takarító munkatársát.

Szeretnéd a nyarad a Balaton partjától 100 méterre tölteni? Jelentkezz!
A szállást a megbízó biztosítja, étkezéssel együtt.

Feladatok:
A panzió szobáinak, közös helyiségeinek, konyhájának tisztán tartása.

Reggeliztetés. Alapanyagok előkészítése, szervírozása. Emellett a svédasztal feltöltése.

Elvárások:
A megjelölt munkakörben szerzett releváns gyakorlat
Precizitás, megbízhatóság
Rugalmasság
Eü kiskönyv

Juttatások, ajánlat:
Szállást és étkezést a munkáltató biztosít
Bejelentett munkahely Nettó 170.000 Ft/Hó

Munkavégzés helye:
Tihany

Jelentkezni önéletrajzzal a hello@hellobalcsi.hu e-mail címen lehet.

Panzió:
Feladás dátuma: augusztus 15. 09:14.

Kapcsolatfelvétel