Vagyonőr (Magánház, Balatonhenye)

Feladás dátuma:

ápr 29., 14:33

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
JUNA Group Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Magánházhoz keresünk vagyonőr kollégákat Balatonhenye településre, általános vagyonőri feladatok ellátására.
Munkarend: nappal 12 óra, beosztás szerinti napokon.

Elvárások:
- Érvényes vagyonőri papírok megléte szükséges
- Megbízhatóság, terhelhetőség, erős fizikai állóképesség

Előnyt jelent:
Előnyt jelent de nem feltétel a magánház őrzésben, illetve küzdősportban szerzett tapasztalat. Továbbá szintén előnyt jelent de nem feltétel az angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:
Órabér: nettó 1500 ft
Fizetés: minden hónap 10.-én, teljes összegű átutalás.
Munkaruházatot biztosítunk.

Főállású, határozatlan idejű munkaszerződés keretein belüli foglalkoztatás, 12 órás bejelentéssel. Egyéb járandóságok, kedvezmények MTK szerint.

Jelentkezni lehet: e-mailben a e-mail címen önéletrajzzal vagy telefonon a telefonszámon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147427447

Jófogás alkamazás QR kód