Tulajdonságok

Helység: Veszprém
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Raktáros

Áru-összekészítőt és targoncavezető munkatársat keresünk Veszprém logisztikai központba 1 műszakos munkavégzésre. (08.00 - 16.45) Feladatok: áru- összekészítés élelmiszerüzletek számára. Céges busszal a bejárás ingyenesen megoldott az alábbi településekről: Ajka, Herend, Berhida, Várpalota, Bakonyoszlop, Dudar, Eplény, Nagyvázsony, Nemesvámos, Balatonfüred, Csopak, Alsóörs, Balatonfüzfő, Balatonalmádi stb. Hétvégi munkavégzés előfordul. Bérezés: br. 1.281 - 1.431 Ft. + túlórapótlék és hétvégi pótlékok. Jelentkezni e-mailen lehet "Veszprém" jeligére a toborzas@s-forras.hu címen.
Feladás dátuma: június 18. 10:37.

Kapcsolatfelvétel