Villanyszerelő (DGA Gépgyártó és Automatizálási Kft.)

company_logo

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Villanyszerelő

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Feladatok:
- A felügyeletére bízott berendezések működési feltételeinek ellenőrzése, biztosítása
- A tervszerű megelőző karbantartási munkálatok határidőre történő elvégzése
- A működéshez szükséges intézkedések, anyagok, eszközök igényének jelzése a felettesének
- A rábízott feladatok határidőre, megfelelő minőségben történő elvégzése
- Karbantartási tevékenységek folyamatos dokumentálása
- Üzemzavarok elhárítása, javítási, és felújítási feladatok ellátása
- Együttműködés a termelésirányítással, gépkezelőkkel a folyamatos működési feltételek biztosítása
érdekében
- Kapcsolattartás a szakszervizekkel

Elvárások:
- Szakirányú végzettség (villanyszerelő és/vagy műszerész)
- Szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Előny:
- Érintésvédelmi felülvizsgálói bizonyítvány megléte
- Darukezelői vizsga

Amit kínálunk:
- Hosszútávú munkalehetőség egy fiatalos, dinamikusan fejlődő vállalatnál
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- 1 műszakos munkarend
- Alapbéren felüli mozgóbér
- Havi Szép kártya juttatás
- Útiköltség térítése
- Ingyenes Medicover egészségbiztosítási szolgáltatás
- Egészségnap, céges kávé
- Munkatárs-ajánlási program (jutalom)
- Év végi jutalom

Csatlakozzon hozzánk, legyünk együtt sikeresek!

Várjuk jelentkezését az email címre, illetve bővebb információért hívja a telefonszámot!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148917280

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Álláshirdető adatai

Üzleti

Utoljára aktív: 3 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!