Tulajdonságok

Helység: Veszprém
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Láng Kereskedelmi Kft

A Láng Kereskedelmi Kft. autóalkatrész forgalmazással foglalkozó vállalata, munkatársakat keres veszprémi telephelyére, dinamikusan fejlődő csapatába, versenyképes jövedelemmel, akár Azonnali KezdÉssel!

A következő pozíciók betöltésére:

- RaktÁros,
- KiszÁllÍtÓ ( szükséges érvényes B kategóriás jogosítvány ) ,
- Pultos ÉrtÉkesÍtŐ munkakörökben.

A szakirányú végzettség, gépjárműalkatrész értékesítésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes, és alkalmas, jelentkezőket várunk.

Sikeres pályázás esetén, erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges.

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címen várjuk: lkwveszp@gmail.com
Vagy jelentkezni személyesen: 8200 Veszprém, Pápai út 37. szám alatt található üzletünkben.

Migray Ákos
Telephelyvezető
Feladás dátuma: július 1. 18:31.

Kapcsolatfelvétel