Adminisztrátor

Bruttó bér:

390 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Camion-Group 200 Bt

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:

Teljes munkaidőben, zalaegerszegi munkavégzéssel, adminisztrátor munkakör betöltésére egy főt keresünk a Camion-Group 2000 Bt-hez!
1. Váltanál a megszokott mókuskerékből?
2. Gyakorlott adminisztrátor vagy, jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó készségekkel rendelkezel?
3. Eleged van, hogy vállalkozói jogviszonyban kell dolgoznod?
4. Bejelentett munkaviszonyt szeretnél fix havi alapbérrel és bónusz lehetőséggel?
5. Családbarát munkahelyen szeretnél dolgozni?
Ha igennel válaszoltál az alábbi kérdésekre, akkor olvass egy kicsit tovább az álláshirdetésünk részleteiről:
Amit kínálni tudunk neked:
- versenyképes, teljes (igény esetén rész) munkaidős foglalkoztatás biztos hátterű vállalatnál, támogató kollégákkal
- alapbér és teljesítményalapú céges bónuszrendszer
- bejárási támogatás
Előnyt jelent:
- Alap angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt elvárt
- középfokú végzettség
- MS Office (World, Excel) felhasználói szintű ismerete
- precíz, igényes munkavégzés
- udvarias kommunikáció, jó kapcsolatteremtő és együttműködési képesség
- szakmai elhivatottság, fejlődésre vonatkozó célkitűzésekkel való azonosulás
- egyéni munkavégzés mellett a csapatban történő munkavégzés és együtt gondolkodás
- rugalmasság a szakma naponta változó kihívásaival szemben
- azonnali munkakezdés
Magadra ismertél a fent felsorolt pontok olvasása közben?
Jelentkezz hozzánk adminisztrátornak! Ne félj, ha logisztikai területen gyakorlattal nem rendelkezel, segítjük a betanulásodat és hosszú távon egy jó csapat tagjává válhatsz!
Önéletrajzodat kérjük, küld meg a e-mail címre bérigényeddel együtt és telefonon felvesszük a kapcsolatot veled egy személyes állásinterjú miatt!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143790357

Kapcsolatfelvétel

Üzleti

Utoljára aktív: 41 napja