Helység: Nagykanizsa
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Csomagoló

BetanÍtott MunkatÁrs

MegbÍzÓnk:
Partnerünk a világítástechnika gyártásának világélvonalán jár, ezt bizonyítja az Európai Világítástechnikai Bemutató- és Élményközpont, amely bemutatja, mire képes a cég a csúcstechnológiák terén. A Vállalat jelenleg 10.000+ munkatársat foglalkoztat az országban. A 125 éves működésük során sok eredménnyel büszkélkedhetnek.
Olyan szakembereket keresnek, akik nem csupán egy állást, de karriert is szeretnének. Ennek érdekében a vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésekre. Képzési rendszerük segítségével a legfontosabb erőforrásukat a kollégáikat támogatják, hogy saját ötleteiket is megvalósíthassák.

MunkavÉgzÉs Helye:
Nagykanizsa

Amire GarantÁltan SzÁmÍthatsz:
- Stabil háttér
- Béren kívüli juttatás
- Útiköltség térítés
- Határozatlan idejű munkaszerződés

FŐbb Feladataid Lesznek:
- Csomagolási, lámpagyártási feladatok ellátása.

AMIT TŐled ElvÁrunk:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség.
- Több műszakos munkarend vállalása (2-3 műszak).
- Pontosság, precizitás, megbízhatóság.

Az ÁllÁs BetÖltÉsÉhez ElŐnyt Jelent:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérünk, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével juttasd el a nagykanizsa@getwork.hu e-mail címre.
További információval kapcsolatban a hirdetésben megadott telefonszámon tudsz érdeklődni, vagy személyesen Nagykanizsa, Kinizsi Pál u. 97. szám alatt.
Köszönjük!

V-M-001/5559-2/2013
V-M-001/6900-1/2013

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel