Tulajdonságok

Országos
Helység: Zalaegerszeg
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Esztergályos
Cégnév: ZMT Hungary Kft

CNC Esztergályos, marós kollégákat keresünk Zalaegerszegi munkahelyre 2 műszakos munkarendbe.
Kiemelt fizetést, bejárást, lakhatási támogatást biztosítunk.
Fizetés : Netto 200.000 - 350.000 Ft között tudászinttől függően.
Pályakezdők, fiatalok jelentkezését is várjuk, főleg akik tanulni, fejlődni szeretnének.
Jelentkezés : info@zmthungary.hu email címen , vagy a 30/484 0583 telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: július 9. 21:27.

Kapcsolatfelvétel