(Hirdetés azonosító: 71629880) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 292 000  Ft / hó Bruttó bér: 296 000  Ft / hó Bruttó bér: 292 000  Ft / hó Bruttó bér: 308 000  Ft / hó Bruttó bér: 316 000  Ft / hó Bruttó bér: 400 000  Ft / hó Bruttó bér: 284 000  Ft / hó Bruttó bér: 288 000  Ft / hó Bruttó bér: 280 000  Ft / hó Bruttó bér: 284 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Nagykanizsa
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Oris

Azonnali munkába állással keresünk, Zalaegerszegi műhely munkára,
folyamatos együtt működési lehetőséggel Egyedi Gép És Acélszerkezet gyártásában Tapasztalt CO2 Hegesztőket Finomszemcsés, Meleg-szilárd Anyagok hegesztésére!

Cégünk részéről biztosított ajánlat a következő képen tevődik össze.

1.műszakos munkarend.
-Alap óra bér 1800 FT/Ó (168-óráig)
-168 óra-tól 2000 FT/Ó/N./
+30.000 FT Bónusz 200 órától!
-Továbbá 4000 FT/hó munkaruhatámogatás!

Ezen felül igénybe vehető munkába járási támogatások.:
-Helybelieknek, buszbérlet 100%
-Környékbelieknek
max. 35.000 Ft bejárás hozzájárulás.
-Vidékről érkezőknek, szállás+buszbérlet biztosított!

Akiket keresnénk ezen feltételekért cserébe.:
- Vastag anyagot magabiztosan tud Co2 eljárással hegeszteni, magas tapasztalattal rendelkezik, vizsgálható varratokat képes produkálni!
Minősítés nem feltétel!

A Próba Munka Gyökátfolyással Sarok Varrat, Illetve Függő Varrat!

Kérjük Önöket akinek felkeltettük az érdeklődését, hívjon minket az alábbi elérhetőségen.
0670/639-73-86

Üdvözlettel!
Feladás dátuma: október 13. 18:41.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel