Tulajdonságok

Helység: Nagykanizsa
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Láng Kereskedelmi Kft

A Láng Kereskedelmi Kft., Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő gépjármű alkatrész kereskedelmi vállalata, nagykanizsai telephelyére keres eladó munkatársat, aki szereti a pörgést és a színes feladatokat, valamint gyorsan megtalálja a közös hangot a vevőinkkel!

Főbb feladatok:
Rendelések felvétele, számlázása, gyors raktári kiszolgálása
Pénztárkezelés, pénzfeladási feladatok ellátása
Érkező áru átvétele, raktári polcra helyezése
Rugalmas szervezéssel a folyamatos működés biztosítása
Kiszállítás időben történő indulásának biztosítása
Ügyfelekkel és a kollégákkal való folyamatos kommunikáció

Elvárások:
1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Minimum középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
Jó problémamegoldó képesség
Rugalmas, határozott, stressztűrő személyiség

Amit nyújtunk:
Hétköznapi munkavégzés
Hétvégi túlóra lehetőség
Alapbér + cafeteria + teljesítménybér
Azonnali munkakezdés lehetősége
Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod a barta.tamas@langauto.hu e-mail címre.
Feladás dátuma: május 10. 16:23.

Kapcsolatfelvétel