Tulajdonságok

Megye: Zala
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás

Budapesti fenyőfa árusításra 15 fős csapatba megbízható férfi eladókat keresünk december 10-24-ig lehetőleg 20-45 éves korig.
Amit kínálunk :Nagykanizsa-i indulással fel-leutazás autóval.
Szállás.Fizetés nettó 120.000 forint erre az időre.Bejelentett munka.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal.vallerlaszlo@gmail.hu
Érdeklődni:06-30-520-9240. Csak komoly érdeklődök jelentkezzenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Feladás dátuma: november 14. 22:42.

Térkép

Cím: Zala
Csapi

Kapcsolatfelvétel