Helység: Zalaegerszeg
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos

Gépbeállító

Megbízónk:
Partnerünk a világítástechnika gyártásának világélvonalán jár, ezt bizonyítja az Európai Világítástechnikai Bemutató- és Élményközpont, amely bemutatja, mire képes a cég a csúcstechnológiák terén. A Vállalat jelenleg 10.000+ munkatársat foglalkoztat az országban. A 125 éves működésük során sok eredménnyel büszkélkedhetnek.
Olyan szakembereket keresnek, akik nem csupán egy állást, de karriert is szeretnének. Ennek érdekében a vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésekre. Képzési rendszerük segítségével a legfontosabb erőforrásukat a kollégáikat támogatják, hogy saját ötleteiket is megvalósíthassák.

Munkavégzés Helye:
Zalaegerszeg

Amire Garantáltan Számíthatsz:
- Stabil háttér
- Szakmai fejlődés
- Béren kívüli juttatás
- Útiköltség térítés

Főbb Feladataid Lesznek:
- A gyártóeszközök kezelése, beállítása és rendeltetésszerű üzemeltetése.
- Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete, rendeltetésszerű használata.
- Különféle alkatrészek, lámpafejek rajz szerinti legyártása, MCP szerinti ellenőrzése.
- Munkafolyamat során felmerülő dokumentáció elkészítése.

AMIT Tőled Elvárunk:
- Szakmunkás végzettség.
- Műszaki rajz ismerete.
- Több műszakos munkarend vállalása.
- Pontosság, precizitás, megbízhatóság.

Az Állás Betöltéséhez Előnyt Jelent:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat.
- Fémipari végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével juttasd el az zalaegerszeg@getwork.hu e-mail címre.

További információval kapcsolatban a hirdetésben megadott telefonszámon tudsz érdeklődni!

Köszönjük!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel