6 db

Tulajdonságok

Helység: Keszthely
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Rakodó

Földi kiszolgáló személyzetbe keresnek munkaerőt a müncheni nemzetközi repülőtérre fizikai munkakörbe.
Én is ezt a munkát végzem 4 éve,így "testközelből" tudok információval szolgálni.
A min. alapfokú német nyelvtudás és "B" kat. jogosítvány feltétel.
Kérem e-mailen keressenek.
nemetmunka2017@gmail.com
Feladás dátuma: november 11. 17:57.

Térkép

Cím: Zala
Keszthely

Kapcsolatfelvétel