3 db
Egyedi ajánlat! Céges Multirégió Vas, Veszprém

Tulajdonságok

Helység: Zalaegerszeg
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr
Cégnév: Zala-Carrier Kft

Zalaegerszegi , jelenleg 3 szerelvénnyel fuvarozó cég fejlesztés miatt keres sofőrt állandó és váltó/helyettesítő munkakörbe.

Zala megyei jelentkezőket várom elsősorban.
A kamionok Zalaegerszeg, vagy Lenti telephelyről indulnak, érkeznek. Útiköltség részbeni térítése.

Minden hétvégén otthon tölthető a 24, vagy 45 órás pihenő,
Szabadságok kiadása a legtöbb esetben saját kérésnek megfelelően.

Átlagkereset: nettó 460-480 ezer Ft / hó,

vontató: Volvo FH 500 LE, EURO 6 , 1,5 éves,
állóklímával és automataváltóval,
nyerges félpótkocsi : Schwarzmüller típus, 2 éves ,
oldalfüggönyös és tetőrolós

Viszonylat: magyar-olasz-magyar

Feltételek:
- C és E kategóriás jogosítvány
- érvényes okmányok: Sofőrkártya, GKI, PÁV,
-min. 1 év nyerges gyakorlat

Folyamatos a munkavégzés, nem kell várakozni fuvarokra.
1 fel- és 1 lerakó, hosszú tapasztalattal rendelkező irányítás.

Bővebb információ személyes megbeszélés alkalmával.

Jelentkezni e-mail-ben szakmai önéletrajz küldésével,
illetve a +36203907444 telefonszámon ,munkanapokon 8-15 óra között
Feladás dátuma: július 17. 17:47.

Kapcsolatfelvétel