1 db
Jó fogás!

Tulajdonságok

Országos
Helység: Keszthely
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Felszolgáló
Cégnév: Korzó Café

Téged keresünk, ha szorgalmas és talpraesett vagy, szeretnél jól keresni, felszolgálóként, pultosoként szeretnél dolgozni a Keszthely belvárosában található kávézónkban, egy fiatal és lelkes csapatban.

Mit várunk?
Légy szorgalmas, a munkádra igényes és jókedvű

Mit adunk?
Nyári, vagy teljes éves állás, amelyiket szeretnéd,
Kiemelkedő fizetésed lesz, hogy a pénzügyek miatt ne kelljen aggódnod,
Ha messzebbről érkeznél, segítünk a szállással kapcsolatban,
Saját termékeinket nagy kedvezményekkel fogyaszthatod,
Egy vidám és profi csapat tagja lehetsz,
Strandbelépőket is adunk, hogy a szabadnapokon csobbanhass egyet a Balatonba

Hol?
Keszthely belvárosában, a sétáló utcán

Mikortól?
Kezdés azonnal vagy minél hamarabb

Milyen időbeosztással?
Teljes állású és beugrós egyaránt

Milyen tapasztalatot igényel?
Pályakezdő és gyakorlattal rendelkező egyaránt

Milyen nyelvtudást igényel?
Alapfokú angol és/vagy német

Hogyan jelentkezhetsz?
Keress minket: +36 30 552 77 16 vagy info@korzocafe.hu
Feladás dátuma: május 20. 19:27.

Térkép

Cím: Zala
Keszthely

Kapcsolatfelvétel