Bruttó bér: 3 996  Ft / nap Bruttó bér: 5 480  Ft / nap Bruttó bér: 3 780  Ft / nap Bruttó bér: 4 158  Ft / nap Bruttó bér: 3 996  Ft / nap Bruttó bér: 4 320  Ft / nap Bruttó bér: 3 780  Ft / nap Bruttó bér: 4 104  Ft / nap Bruttó bér: 4 374  Ft / nap Bruttó bér: 3 834  Ft / nap
Céges Multirégió Vas

Tulajdonságok

Helység: Zalaegerszeg
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Office Cleaning Kft

Leírás

Zalaegerszegi Takarítói Álláslehetőség!

Több fő takarítót/takarítónőt keresünk hosszútávra!

- Állandó délelőttre, délutánra vagy éjszakára keresünk takarítókat (8 órás műszakok)
- Férfi munkaerőt keresünk gépes takarításra illetve női takarítókat is keresünk!

- Hosszútávú munkavégzés! (szállás nincsen!)
- Versenyképes bérezés műszakpótlékokkal
- Akár azonnali munkakezdés!
- A környékről céges busz jár

Jelentkezés a 0670/6153526-os telefonszámon vagy a azurfmkft.hr@gmail.com email címen!
Feladás dátuma: július 4. 15:42.

Kapcsolatfelvétel