Tulajdonságok

Multirégió Vas
Helység: Zalaegerszeg
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Office Cleaning Kft

Leírás

Zalaegerszegi Takarítói Álláslehetőség!

Több fő takarítót/takarítónőt keresünk hosszútávra!

Állandó délelőttre, délutánra vagy éjszakára keresünk takarítókat (8 órás műszakok)
Férfi munkaerőt keresünk gépes takarításra illetve női takarítókat is keresünk!

Hosszútávú munkavégzés! (szállás nincsen!)
Versenyképes bérezés műszakpótlékokkal
Akár azonnali munkakezdés!

Jelentkezés a 0670/6153526-os telefonszámon vagy a azurfmkft.hr@gmail.com email címen!
Feladás dátuma: április 23. 19:42.

Kapcsolatfelvétel