Bruttó bér: 600  Ft Bruttó bér: 872  Ft Bruttó bér: 664  Ft Bruttó bér: 664  Ft Bruttó bér: 600  Ft Bruttó bér: 608  Ft Bruttó bér: 648  Ft Bruttó bér: 568  Ft Bruttó bér: 560  Ft Bruttó bér: 672  Ft

Tulajdonságok

Helység: Lenti
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Vagyonőr

Lenti Városi Strandfürdő területére, Wellness szállodába női és férfi vagyonőr kollégákat keresünk állandó és beugrós szolgálatok ellátására.

Feltétel: érvényes személyi igazolvány, vagyonőri igazolvány, tanúsítvány vagy az azt kiváltó mentességi dokumentum.

Munkaszerződés szerinti kezdő órabér: 872,-Ft

Utazási költségtérítés Mt. szerint, valamint munkaruha biztosítása.

Jelentkezni a toborzas@dussmann.hu email címen önéletrajz megküldésével, vagy a 06-20-495-5302-es telefonszámon.
Feladás dátuma: június 21. 14:30.

Térkép

Cím: Zala
Lenti

Kapcsolatfelvétel