Gépjárművezető / rakodó kollégát keresünk

Bruttó bér:

450 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

jún 13., 05:08

nem igényel

Cégnév:
Bio-Eu Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Teherszállító, Sofőr

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Gépjárművezető / rakodó pozícióba B kategóriás jogosítvánnyal munkatársat keresünk.

Telephelyünk Pécs mellett, Cserkúton található, céges gépkocsival a haza- és munkábajárás biztosított.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

- Használt sütőolaj és ételhulladék begyűjtése dobozos, (3, 5 tonna össztömegű) gépjárművel, meghatározott túraútvonalon,
- 30 és 60 kg-os hordók fel-, illetve lerakodása a gépjárműről, azok ürítése, tisztítása,
- Dokumentum-, visszáru-, és göngyöleg, valamint számlák pontos kezelése,
- Gépjármű tisztán tartása.

Önt keressük, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

- Min. B kategóriás jogosítvány,
- Pécsen vagy annak max. 25 km (!) körzetében található településen él,
- Tgk. vezetésben, fuvarozásban szerzett tapasztalat,
- Pontos, önálló, megbízható munkavégzés,
- Megfelelő fizikai erőnlét,
- Határozottság, rugalmasság,
- Előnyt jelent: hulladékgyűjtésben szerzett tapasztalat, ügyfélorientált magatartás.

Amit kínálunk:

- Azonnali kezdés.
- 19 éve működő, ISO minősített cég,
- Bejelentett munkaviszony,
- Bér: nettó 300.000, - Ft/hó (kezdő bér),
- Céges mobiltelefon,
- Céges munkaruha,
- Céges gépjármű használata munkába járáshoz.

Jelentkezését önéletrajzzal az e-mail címre vagy Jófogás üzenetben várjuk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148408776

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 2 napja

Jófogás alkamazás QR kód