9. ker. Toyota Márkaszerviz, karosszéria munkafelvevő állás

Feladás dátuma:

ápr 18., 14:30

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
CarNet M5 Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Leírás

Karosszéria munkafelvevő

Feladatok
szervizkezelő program és a hozzátartozó előjegyzés kezelése, műhely kapacitás szervezése
szervizbe érkező járművek munkafelvétele, és a gépjárművek javításához kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása
műhelyben dolgozó lakatosok és fényezők megfelelő munka ellátottságának szervezése
árajánlatok készítése
biztosítási kárügyintézés teljes körű lebonyolítása
Audatex (audatnet) program ismerete, használata
az ügyfelek megfelelő tájékoztatása a javítási folyamat során
elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, számlázása, gépkocsi átadása

Elvárások
karosszéria munkafelvevői körben szerzett gyakorlat, releváns tudás, szakmai tapasztalat
kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
tisztességes és lelkiismeretes ügyfélkezelés
B kategóriás vezetői engedély
középfokú szakirányú végzettség

Előnyt jelent
márkaszervizben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
stabil, hosszútávú munkalehetőség
emberi és szakmai megbecsülés
prémium színvonalú, igényes munkakörnyezet
szakmai fejlődési lehetőség
humánus, támogató, együttműködő vezetőség
kiszámítható munkaidő: hétvégén, ünnepnapokon nem dolgozunk

Amennyiben fontos számodra az igényes munkakörnyezet, büszke vagy arra, hogy munkáddal magas minőségben értéket állítasz elő és vallod, hogy a bizalmat egyszer lehet elnyerni, akkor várjuk fényképes önéletrajzot tartalmazó jelentkezésed.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146495868

Jófogás alkamazás QR kód