Virágkötő kollégát keresünk

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Egyéb

Több mint 25 éve sikeresen működő virágüzletünkbe keresünk szakmai gyakorlattal rendelkező virágkötő munkatársat. Örömmel látunk csapatunkban, ha olyan ember vagy, aki szereti a munkáját és igényes rá. Mi nem csak a vevőinket, hanem a kollégáinkat is megbecsüljük, ezért hosszú távú együttműködésre és korrekt bérezésre számíthatsz nálunk.

Feladataid lesznek többek között:
- csokrok, kegyeleti termékek, virágkötészeti termékek készítése
- kész csokrok karbantartása, ellenőrzése, átkötése
-vágott virágok szakszerű kezelése, cserepes növények helyi ápolása
- ügyfelek udvarias kiszolgálása, rendelések felvétele
- megrendelt áruk átvétele, szakma szabályai szerinti tárolása
- készlet folyamatos ellenőrzése, rendben tartása
- üzlet rendbentartása
- önálló munkavégzés

Elvárások:
- minimum 1-2 éves virágkötői tapasztalat
- igényesség saját magadra és munkádra
- udvariasság és segítőkészség
- precíz, gyors munka
- növények ismerete

Előnyt jelent:
- Budapesti lakhely
- Rugalmas hozzáállás
- Jelentkezéskor tudsz mutatni néhány referencia munkát

Amit kínálunk
- hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil cégnél
- kellemes környezet, kedves kollégák
- havi nettó bér 430.000 Ft

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (Kleopátra Virágszalon)

Jelentkezésedet a e-mail címre várjuk. Nem szükséges önéletrajzot csatolnod, de kérjük, írj néhány soros bemutatkozást, amelyből kiderül, milyen releváns tanulmányokkal vagy munkatapasztalattal rendelkezel. Köszönjük!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146528774

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Vikvir Green Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód