Asztalos helyszíni szerelő

Bruttó bér:

600 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 24., 08:58
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Külföldi munka esetén ország:
Németország

Szükséges nyelvtudás:
német

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges, önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Asztalos

A Rupel-Asztalos Kft. azonnali kezdéssel keres asztalos munkatársat!

Helyszíni szerelés budapesti, vidéki és külföldi munkavégzésre.

Ha esetleg szeretnél előrébb jutni vagy a beosztásodtol feljebb jutni mert többet érzel magadban akkor nálunk van lehetőség, hiszen mi is arra törekszünk a kollégáknak is a maximumot tudjuk adni.
Keressük azokat az asztalosokat ( bútor szerelésben jártas leendő kollégákat ) akik a jelenlegi kollégák és jó csapat tagjaként tudnak velünk együtt dolgozni és nap mint nap úgy térnek haza hogy Végre Itthon Vagyok De Olyan Jó Csapatban Dolgozok, Reggel Nem Keservesen Indulok A Munkába érzést érzik. Nálunk ez fontos és oda is figyelünk rá.
Sok éves tapasztalat van mögöttünk és sokoldalú munka vár ránk ezek után is.
Merj lépni, váltani ha szimpatikusnak találod amit olvastál.
Olvasni lehet sokmindent viszont váltani kevesen mernek.
De azért mindig van aki mer és mi szeretünk merni hiszen csakis így nyerhetünk.
Ne félj váltani. Szívesen fogadunk téged akkor is ha azt érzed nincs benned elég Kraft vagy épp pályakezdő vagy de szeretnél színvonalas munkákon részt venni és fejlődni.

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem, bejelentett munkaviszony
-Céges munkaruha, szerszámok
-Utazási költséghozzájárulás
-Fizetés hetente, kéthetente vagy havonta megegyezés szerint.

Szükséges tapasztalat: 1-2 év szakmai tapasztalat.

A külföldi projektekre németül beszélő projektvezető kollégát keresünk.

Érdeklődj még má a megadott elérhetőségeken telefonszámon vagy a

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147307806

Jófogás alkamazás QR kód