Autoszerelő/Gumiszerelő

Feladás dátuma:

ápr 22., 10:36
Multirégió
Bács-Kiskun, Fejér, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Euro Tyre Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Gumiszerelő

Ha az autók a szenvedélyed, és a gumik cseréje, javítása nem jelent számodra kihívást, akkor ne keress tovább - nálunk a helyed! Cégünk elismert autószervizként keres most munkatársakat, akik felvértezik magukat a legfrissebb technikai tudással és kreativitással, hogy minden ügyfelünk elégedetten távozhasson. Ha szeretnél részese lenni egy dinamikus csapatnak és az autószerelés, gumiszerelés iránti tudásodat folyamatosan fejlesztenéd, akkor jelentkezz hozzánk!

Miért minket válassz?

Innovatív Munkakörnyezet: Modern szervizünk minden technológiai újdonsággal fel van szerelve, hogy a legmagasabb szintű szolgáltatást nyújthassuk ügyfeleinknek és munkatársainknak egyaránt.

Szakmai Fejlődés:Nálunk lehetőséged van a tudásod bővítésére és a szakmai szinted emelésére.

Csapatmunka: Itt támogató és összetartó csapat vár rád, ahol mindenki segít mindenkit, és a jó ötleteket mindig értékeljük.

Versenyképes fizetés és juttatási csomag vár rád, amely magában foglalja az alapbért, teljesítménybónuszt és egyéb juttatásokat.

Mit várunk el tőled?

Legalább tapasztalat autószerelésben vagy gumiszerelésben.
Precizitás és alapos munkavégzés.
Jó problémamegoldó képesség és kreativitás.
Kiváló csapatmunka és kommunikációs készség.
Ha úgy érzed, hogy Te vagy az, akire szükségünk van, ne habozz! Küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a címre, és csatlakozz hozzánk egy izgalmas és fejlődésorientált munkakörnyezetbe!

A jó munka mindig meghozza gyümölcsét. Csatlakozz hozzánk, és legyél részese egy olyan csapatnak, ahol az autószerelés művészet, és a gumicserék művészete egyaránt tiszteletben van tartva!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 137559377

Jófogás alkamazás QR kód