Az Akadémia Klub Szakács kollégát keres azonnali kezdéssel!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Eventrend Group

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szakács

Az Eventrend Group által üzemeltetett Akadémia Klub Szakács kollégát keres azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

- bejelentett, biztos munkahely
- kezdő nettó bér 480.000 Ft / hó (2400 Ft/óra)
- fizetés havonta, utalással
- havi 200 óra / heti 5 nap (hétvégi munkavégzés is)
- kedvezmény az Eventrend Group összes egységében

Feladataid közé tartozik majd:

- éttermünk és rendezvényeink étel kínálatának elkészítése
- az ételek tálalása a konyhafőnök utasításai alapján
- az ételkészítési sztenderdek maximális, következetes betartása a főzés, tálalás során, beleértve a munkafolyamatokat, higiéniai elvárásokat

Amit várunk:

- bankett konyhán szerzett tapasztalat előny!
- pontos, precíz munkavégzés
- megbízhatóság, önállóság
- igényesség a környezetedre és a munkádra

Munkavégzés helye:

Magyar Tudományos Akadémia - 5. kerület, Széchenyi István tér 9.
Symbol Budapest - 3. kerület, Bécsi út 56.
Evezős Sörkert - 3. kerület, Római part 34.
Domus Vinorum - 5. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út 18.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146460864

Jófogás alkamazás QR kód