Szakács kollégákat keres a Danubius Hotels budapesti szállodáiba!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Danubius Hotels Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szakács

Ha mindig is vonzott a szállodák pörgős, egyedi világa, szeretnél egy megbízható munkahelyen dolgozni és egy dinamikus, összetartó csapat tagja lenni, csatlakozz a Danubiushoz szakácsként és varázsold el a vendégeinket az általad készített ételekkel, budapesti szállodáink egyikében!

Csapatunkban így telnek majd a mindennapjaid:

-A vezető séf utasításait követve változatos ételeket készítesz el vendégeinknek
-Kreatív megoldásokkal megfűszerezed még a hétköznapi recepteket is
-Az ételeket színvonalasan, professzionálisan tálalod vendégeinknek
-Új, izgalmas recept ötleteidet megosztod a csapattal

Jelentkezz, ha magadra ismersz:

-Szakmunkás végzettséggel rendelkezel
-Szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is megállod a helyed
-A többműszakos munkarend nem okoz gondot számodra
-Jó teherbíró képességgel rendelkezel
-Szeretnél szakmailag fejlődni
-Kreatív ötleteiddel és izgalmas recepteiddel szívesen erősítenéd csapatunkat!

Miért csatlakozz hozzánk?

-Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk egy nemzetközi nagyvállalatnál, ahol számít a véleményed!
-Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted Szép kártyára, vagy akár plusz bérként is.
-Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap és gondoskodunk a munkaruhádról.
-A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.

Ha érdekel a lehetőség, várjuk önéletrajzodat a e-mail címre!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145175609

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Danubius Hotels Zrt.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód