Betanító szabó mester, csoportvezető - Rugalmas munkaidő

Bruttó bér:

4 000

Ft / óra

Feladás dátuma:

márc 25., 14:19
Üzleti
Multirégió
Fejér, Komárom-Esztergom

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Ruhaklinika - Szabóság

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szabó, Varró

Leírás

Szívesen foglalkozol emberekkel? Türelmed is van hozzájuk?
Megosztanád a szakmai tapasztalataidat ?

Szabósági manufaktúránkban kamatoztathatod rátermettségedet, vezetői képességeidet is.

Jó csapat, igényes, fizetőképes ügyfélkör!

Nyugdíjas munka, részmunkaidő, heti 3-4 nap, 6 óra
vagy főállásban is.

Kérlek olvasd végig a teljes hirdetést, kérdés esetén hívj bátran:
Forrai Péter

Kereseti lehetőség :

Főállásban nettó 300.000. - 600.00.-

Másodállásban: nettó 250.000- 400.000

2500 - 4000.-Ft / óra

Téged keresünk, amennyiben rendelkezel:

- Min. középfokú végzettséggel
- Min. 10 év , ruhajavítási , szabósági szakmai gyakorlattal
- Min 5 év vezetői tapasztalattal
- Az emberekkel kezeléséhez sok türelemmel
- Jó szervezőkészséggel

Feladatok, amiben Rád van szükségünk:

-A tapasztalt kollégák segítése ill. új kollégák betanítása. Munkamódszer átadás
Nem kell mindent tudni és mindenhez érteni, hanem a korábbi tapasztalataidat felhasználva, a szakmai speciális területen szakértővé válni és a munkamódszereket átadni.
- Ruhaklinika- szabóság munkafelvétel-átadásban szakmai segítség nyújtása

- A rendelést kiadása a specialistának ( az egyszerűbb munka műveletek , vagy pl.: nadrág -, ing-, stb. varrás, méretre alakítás, javítás, méretre készítés)

- A munkafolyamatok nyomon követése,
- A minőség folyamatos ellenőrzése , biztosítása !

- Munkamódszer-, technológia egyeztetése és betanítása
- Leterheltségek figyelése , határidők követése,

Amit nyújtunk:

Heti fizetés ; betanulási pótlék, útiköltség térítés
Belvárosi, klimatizált család-barát munkahely
segédanyagok, technológia, speciális gépek

Jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör !

Rugalmas munkaidő , mindent meg tudunk beszélni !

Segítünk a szállás intézésében, albérlet támogatás .

Munkarend:

Részmunkaidőben akár 2 naponta is dolgozhatsz!

Vagy pl. egyik héten 3 nap, másik héten 4 nap.

Délután műszak pótlékot is fizetünk,

Hétvégén is pótlék + étlapról ebéd .

A munkád minősége , és megbízhatóságos alapján prémiumot is fizetünk !

Lehetőleg arcképes bemutatkozást, szakmai önéletrajzot , ill. lehetőleg kísérőlevelet is kérünk , melyben írd meg a fix. elfoglaltságaidat , kéréseidet , kérdéseidet is.

a címre,

a tárgyban kérlek tüntesd fel: Betanító szabó mester.

Bővebb információ:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 86728496