Méretre Alakító Varró/Szabó - Custumizing Sewing/Tailor

Bruttó bér:

3 000

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Tailors , Cloth Repair and Alteration

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Szabó, Varró

A clothing company with a long history of generations and tradition, the Ruhaklinika is looking for an exeperienced dress repair specialist and helpful staff member in the heart of Budapest VII. Akácfa street 41!

Not only can you earn extra income in a second job but you can be part of a good professional team.

What are we looking for:
- Min. 3 years of finishing tailoring and knowledge of jacket sewing as a tailor
- Specialized education, entrepreneurial advantage
- Garment repair, scaling, finishing tailoring, recruiter, outsourcer
- Basic knowledge of the English language or Hungarian
- Working permit in the country (preferably) or European Union member

What we offer:
- Downtown workplace at Blaha Lujza square 650 sqm air-conditioned workshop equipped with modern machines a tailor manufactory
- Family friendly company management
- Friendly atmosphere
- Benefits in kind
- Competitive earning
- Flexible working hours, we can talk about anything and find a solution!
- Weekly payment, performance-based benefits
- netto 1500 - 3000 HUF / h
- Continuous development and progress opportunity!
- We provide the countryside/foreign people with travel expenses. We also help with the accomodation!

Contact:

Peter

Több generációs múlttal rendelkező cég, a Ruhaklinika tapasztalt ruhajavító , méretes szakembert kollégát keresünk , Budapest szívében az VII. Akácfa utca 41-be!
Másodállásban , vállalkozóként is.

Nem csak plusz jövedelemre tehetsz szert, hanem egy jó szakmai csapat tagjává is vállhatsz. Folyamtos fejlődési , előre lépési lehetőséget biztosítünk.

Amit kérünk:
- Min. 3 éves betűző szabósági tapasztalat, valamint Angol szabóként a zakó , kabát , blézer szabás- varrás ismereteivel rendelkezik (befejező szabó)

- Szakirányú végzettség, vállalkozó előnyt jelent
- ruhajavító, méretre átalakító, betűző szabászat, munkafelvevő, munkaátadó

Amit adunk:

- Belvárosi munkahely a Blaha Lujza térnél, klimatizált, korszerű gépekkel felszerelt 650 nm2 műhely, Szabósági manufaktúra
- Család-gyerekbarát cégvezetés
- Jó munkahelyi légkör
- Természetbeni juttatások
- Kiemelt, versenyképes kereset > nettó 1500 - 3000Ft / óra
- Rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni
- Heti fizetés, teljesítményarányos juttatások
- Folyamatos fejlődési-, előrelépési lehetőség!
- Vidékieknek útiköltség térítést biztosítunk.
- Albérlet támogatás !

Kapcsolat:

Forrai Péter

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 101822200

Jófogás alkamazás QR kód