Bolti értékesítő

Feladás dátuma:

szept 17., 10:32
Multirégió
Budapest

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Céginformáció
Magyar tulajdonú közel 20 éve sikeresen működő cég amely az autókárpitozási kellékanyagok kis-és nagykereskedésében jelentős piaci szereplővé vált, forgalom növekedés miatt bővíti csapatát. Fontos számunkra, hogy vásárlóinkat gyorsan és magas szakmai színvonalon szolgáljuk ki.
Budapest XX. kerületben lévő központunkba keressük új munkatársunkat Értékesítési pozícióba.

Fizetés
Nettó 430e Ft havi bér +Nettó 100e Ft havi mozgóbér

Állás leírása
Feladatok
Az üzletbe személyesen betérő érdeklődők udvarias kiszolgálása
Értékesítés, pénztárgép kezelése, számlázás
Termékek kihelyezése, üzlettér napi szintű rendben tartása
Áru utántöltés
Webshop rendelések összekészítése,számlázása,nyomonkövetése
Elvárások
Van legalább középfokú végzettséged
Örülünk annak is, ha van minimum 2 év értékesítői tapasztaltod
Ismered a számítógépet, a levelezőprogramokat, az internetet, és nem kérdezd meg, mi az az Excel
Jól kommunikálsz, értesz a vásárlóink nyelvén
Igényes vagy önmagadra, és a munkádra
Inkább 5 perccel korábban érkezel, mint hogy elkéss
Kihasználod az általunk biztosított fejlődési lehetőségeket, érdekelnek az újdonságok, fogékony vagy a technológiai fejlesztésekre
Ismered az autók utasterében használt anyagokat(bőr,műbőr ,tetőkárpit stb.)
Követnéd az egyedi designokat,interioröket
hosszútávon gondolkozol
Amit kínálunk
Egy olyan fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol garantált a mindennapi jó hangulat
Teljes munkaidős állás
Határozatlan idejű munkaszerződés
Folyamatos fejlődési lehetőség
jó alapfizetés + havi bonusok
munkaidő: munkanapokon 8:30-16:30
közel 20 éve stabilan működő vállalkozás
hosszú távon tervezhető munkahely,
szakmai támogatás, betanítás
Önéletrajzokat az mail címre várjuk!

Hirdetés azonosító: 150309138

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 31 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!