Budapest XXII. ker Nemzeti Dohányboltba eladót keresünk

Bruttó bér:

1 950

Ft / óra

Feladás dátuma:

ápr 6., 09:22

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Eladó munkatársakat keresünk sikeresen működő, Bp. XXII. kerületi Nemzeti Dohányboltjainkba, beosztás szerinti váltott munkahelyre, egyműszakos munkarendbe.

Amit nyújtunk:
- teljeskörű betanítás és folyamatos szakmai támogatás
- jól bejáratott üzletek, kiváló munkakörülmények
- vidám, segítőkész és együttműködő munkatársak, családias légkör
- előre megtervezett, kiszámítható munkarend és elég szabadidő a magánéletre
- stabil, hosszú távú munkalehetőség, biztos egzisztencia

Amit kérünk:
- bármilyen eladói szakképesítés és/ vagy érettségi
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- udvariasság, jó kommunikáció, segítőkészség, türelem
- tanulási hajlandóság, fejlődni akarás
- csapatmunka

Fizetés:
- a három hónapos próbaidő alatt bruttó 1 950 Ft/ óra + pótlékok
- a próbaidő letelte után teljesítménnyel arányos béremelés
- elérhető havi nettó jövedelem 260 000 - 360 000 Ft/ hó

Munkába állás:
- akár azonnal

- fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal a címen

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 135667489

Jófogás alkamazás QR kód