Sürgős!

Budapest éjszakai újságszállító / másodállás / nyugdíj mellett munka

Feladás dátuma:

jún 6., 09:52
Üzleti
Multirégió
Pest

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Sofőr

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Azonnali kezdéssel éjszakai újság kiszállító sofőröket keresünk Budapest IX. kerületi telephelyünkre!

Pest megye területére / 4 órában / nyugdíj mellett / másodállásban / éjszakai újság kézbesítő sofőrt keresünk.

Feladat: Fix árusok részére újságkötegek korrekt, pontos időben történő hajnali kézbesítése. A kézbesítés minden nap ugyanazokra az árushelyekre történik. Munka időtartama: ~02:30 - 05:30-ig.

Másodállást Keresőknek, jelenlegi főállásuk mellé kiegészítő jövedelemszerzésre kiváló lehetőség! Nyugdíjasoknak ha ki szeretné egészíteni a nyugdíját plusz jövedelemmel!

Elvárások:
- biztos gépjárművezetői tudás
- terhelhetőség
- Pest megyei helyismeret
- precizitás
- agilitás
- megbízhatóság
- B kategóriás jogosítvány
- pontosság
- büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)

Amit kínálunk:
- biztos, versenyképes jövedelem
- bejelentett munkaviszony
- a munkavégzéshez szükséges járműveket cégünk biztosítja vagy
- akár vállalkozóként saját gépjárművével is dolgozhat nálunk!

Jelentkezni lehet e-mailben az alábbi címre küldött fényképes önéletrajzzal: ///
vagy telefonon:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142944365

Jófogás alkamazás QR kód