Burkoló (hidegburkoló) és kőműves kollégánkat keressük!

Feladás dátuma:

ápr 11., 12:36

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Építőipari munkás

Munkáink igényesek, magas minőséget képviselnek, így ennek megfelelő képességgel rendelkező szakemberre van szükségünk.
Cégünk gyökere 30 évre nyúlik vissza, ezáltal megrendelőink évszaktól függetlenül ellátnak kellő mennyiségű munkával. Budapest és vonzáskörzetében tevékenykedünk legfőképpen, családi házas viszonylatban. Gépparkunk az ipari felhasználásra tervezett profi gépekből, szerszámokból áll, a kornak megfelelően folyamatosan fejlesztjük, bővítjük.
Kollégáim lojálisak, több éve együtt dolgozó csapatot alkotnak.
Olyanok jelentkezését várom, akik szeretnének egy jó csapatban, megbecsült környezetben dolgozni. Jelentkezéskor jelezzétek kérlek a bérigényeteket.

Remélem mielőbb megtaláljuk egymást.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146990112

Jófogás alkamazás QR kód