Kiemelt!

Művezető/Technikus

Feladás dátuma:

ápr 26., 19:17
Üzleti
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
SB Dynamic Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Építőipari munkás

Leírás

Pályázatot hirdetünk az alábbi állás betöltésére:

Ha szereted a változatos, kihívásokkal teli feladatokat, jelentkezz hozzánk művezetőnek.
A cégcsoport több mint 15 éves, szakmai tapasztalattal végez nagy tömegű gépi földmunkát, bont épületeket, épít és felújít utakat, vasút és villamos pályákat.
Innovatív technikai eszközeink, kivitelezési technológiánk folyamatos fejlődése és korszerűsítése biztosítja munkánk hatékonyságát és az állandó jó minőséget.
Környezettudatos cégként speciális egyedi mobil osztályozó-gépjeinkkel és daráló gépekkel törekszünk az anyagok újra- hasznosítására.
Vállalunk bányászati munkákat, és billenőplatós tehergépjármű flottánkkal nagy tömegű anyagmozgatást, ömlesztett árufuvarozást és nehézgépszállítást is.

Főbb feladatok, munkák:
építési folyamatok ütemezése, szervezése, irányítása
határidők betartása
beosztottak koordinálása, ellenőrzése
kapcsolattartás Megrendelőkkel, alvállalkozókkal
teljesítések naprakész dokumentálása, teljesítés igazolásokhoz felmérések előkészítése
adminisztrativ feladatok folyamatos elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
minimum 1-3 év építőipari területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
szakirányú technikusi/főiskolai végzettség
munkavállalók vezetésében szerzett tapasztalatot
felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
megbízható, precíz, hatékony, és önálló munkavégzés
elvárjuk, hogy felügyeld és tartasd is be a munkabiztonsági előírásokat
rendelkezz kiváló szervező és problémamegoldó készséggel, "B" kategóriás jogosítvánnyal, és vezetői tapasztalattal!
Amit kínálunk:
versenyképes juttatási csomag
biztosítjuk a munkaeszközöket (mobiltelefon, laptop, céges autó)
részt vehetsz nagy volumenű projektekben
hosszú távú munkalehetőséget, és stabil vállalati hátteret
munkavégzésed helye rugalmas: Budapest, Pest megye
Fényképpel, bérigénnyel, "Művezető-Technikus" tárgy megnevezéssel ellátott önéletrajzot,
az e-mail címre várunk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147253387

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód