Diákmunka, Részmunkaidő, adminisztratív irodai munka, ügyvédi irodában

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
BÁTKI Ügyvédi Iroda

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Személyi asszisztens

Budapesti Ügyvédi Irodánkba keresünk olyan diákmunkást vagy egyetemi hallgatót, aki legalább heti 3 teljes napon, irodai adminisztratív munkát tud végezni (asszisztensi feladatok). Bérezés a ledolgozott órák szerint történik.
Feltételek: Office alkalmazások ismerete. Üzleties megjelenés és gyakorlatias gondolkodás.
Előny: Idegen nyelv ismerete. Jogosítvány (B kategória).
Érdeklődése esetén kérjük, hogy rövid, szakmai, fényképes önéletrajzát a címre küldje meg. Ebben jelölje meg, hogy milyen beosztásban tud dolgozni és mi a nettó órabér igénye. Kapacitáshoz mérten vállaljuk a visszajelzést.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146068490

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
BUDAPEST

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód