Ingatlanüzemeltető takarékos, nemdohányzó személyi asszisztensnőt

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Személyi asszisztens

ingatlanüzemeltető takarékos, nemdohányzó, jó memóriájú, jó szervező, asszertiven kommunikáló személyi asszisztensnőt keres - fiatalos nyugdíjas v.egyeb státusszal, jogsival előnyben.

nemdohányzó, szorgalmas, takarékos és pozitív szemléletű, leinformálható, mindig elérhető, mindenes asszisztenst, ügyintézőt keres svábhegyi irodába - kollégák koordinációjahoz, tulajdonos támogatására, ill.aki hirdetéseket , közmü, pmh, hazkoruli rend, tisztasag, karbantartasok stb.vegyes ügyeket kitartóan nyomonköveti, végigviszi.

Együttműködő, megbízható, sokoldalú, nem kényes/kényelmes, rendszerető, jó gazda szemléletű, szépérzékkel rendelkező, igyekvő, lojális , pörgős személy, jogsival, környékről(v.Délitől max fél órára) ill.nyugdijas v,egyéb státusszal - műszaki érzékkel , gyorsiras tudással- előnyben.

Lehet ingatlan profilban járatlan , v.csökkent munkaképességű is - nálunk nem kor, papírok, külsőség, hanem a képesség, akarat , a "nincs lehetetlenség csak tehetetlenség" szemlélet - azaz a végeredmény számít.
Olyan a megoldásra törekvő tettrekész kollégát keresünk, aki a feladatokhoz-, munkatársakhoz tisztelettel viszonyul - ha szükséges, nem szégyel segítséget kérni.

A tennivalók változatosak - megoldásuk sok tanulást, fejlödést , tapasztalatot eredményeznek és szükségeltetnek, igy csak hosszútávra tervezők jelentkezését várjuk.

Adottságaink: zöldövezeti, egészséges ill. családias, jó hangulatú mh-i környezet, toleréns tulajdonos, szükség esetén szállás, céges SIM kártya. nettó bér:280-380e

Eleinte minden segítséget megadunk, de későbbiekben önálló munkavégzést várunk.

Sokkörös interjúk helyett a gyors telefonos-személyes megbeszélés utáni próbanapot/hónapot preferáljuk, igy olyan jelentkezőket/érdeklődőket várunk, akik figyelmes elolvasás után is magukénak érzik a leirtakat.

Bővebb info: h-v 7-20h, VIBER, Whatsup (üzenet) v.visszahivjuk.
jelentkezés fotós CV-vel, fizetési igény megjelölésével. otthonok9*gmail,com

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146140853

Jófogás alkamazás QR kód