Eladókat Keresünk - (dohánybolt, lottózó) Belépési Bónusz!

Feladás dátuma:

ápr 23., 20:56
Üzleti
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Eladó

Idén 20 éves vállalkozásunk keres Eladó kollégákat lottós vizsgával. A lottós vizsgával hozzánk csatlakozóknak 50.000+50.000 forint, azaz összesen 100.000 forint Belépési Bónuszt fizetünk, hiszünk abban, hogy jó munkahely tudunk lenni hosszú távon. Tapasztaltabb jelentkezőket is keresünk, de friss lottós vizsgás is írhat.

Munkavégzés helye: 7. és 18. kerület Budapesten.

-lottós vizsga,
-megbízhatóság
-kereskedelmi tapasztalat

Részt veszünk a Szerencsejáték Zrt. programjában, így nálunk kiemelkedő kiegészítő keresetre is lehetőség van, hiszen üzleteink forgalma átlag feletti.

Írhatok ide bármi vonzót rólunk, (bejelentett munka, kiemelt alapbér plusz műszakpótlékok, fizetett szabadság, fizetett BKK bérlet, karácsonyi pénz, rezsitámogatás adása, hosszú távú lehetőség, stabil háttér, jó csapat, jó munkakörülmények és juttatások, stb.) ha a jelentkező link, az interjúra sem jön el vagy ugyan minden tetszik neki de a próbanapon válik elérhetetlenné miután meg sem jelenik...vagy hamar kiderül, hogy munkáját nem tisztességgel és becsülettel végzi... Kérjük, hogy az ilyenek kíméljenek meg minket a felesleges köröktől.

Viszont aki komolyan gondolja, hogy csatlakozna egy jó csapathoz, vagy váltana, mert elege van a pl 12 órás műszakokból, és/vagy korrekt munkahelyet keres, annak várjuk jelentkezését üzenetben vagy emailben:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 117792241

Jófogás alkamazás QR kód