Elektrikus állás

Feladás dátuma:

szept 3., 18:15
Üzleti
Országos

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
THERM-L 97 Bt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Villanyszerelő

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Stabil hátterű, húsz éves vállalkozásként keresünk elektrikus (Villamosmű kezelő) kollégát középfeszültségű transzformátor állomások és 0,4 kV- os kapcsolóterek karbantartására, hibaelhárítására, kapcsolások elvégzésére. Az elektrikusi feladat időszakos jellegű, ezért többnyire általános villanyszerelési feladatok vannak kisfeszültségű rendszereken. A munka elsősorban Budapest központú, de az elektrikusi feladat országos lefedettségű.

Feladatok:

- A közép- és kisfeszültségű hálózaton (10/20kV; 0,4kV), transzformátorokon, erősáramú villamos berendezéseken üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, karbantartási és javítási munkák végzése
- Erősáramú kapcsolási feladatok elvégzése
- Készenléti ügyelet (otthonról) időszakos jelleggel
- Általános villanyszerelési feladatok

Elvárások:

- Villanyszerelő és/vagy erősáramú villamos szakképzettség,
- Elektrikus vagy villamos alállomás kezelő képzettség (villamosmű kezelő I-II)
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
Stabil, megbízható háttér, fejlődési lehetőség
A teljesítményt és tudást tükröző bérezési rendszer
Változatos béren kívüli juttatások
Változatos munka
Munkavégzéshez szükséges eszközök, védőfelszerelések, munkaruha, gépkocsi
Családias hangulat

Munkaidő beosztás: rugalmas munkarend, időszakosan készenléti ügyelet

Fizetés és egyéb juttatások megegyezés szerint. Azonnali kezdési lehetőség.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149946311

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 7 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!