Elektromos Autó Gépkocsi Értékesítő Eladó Felvétel Üzletkötő Állás

Bruttó bér:

600 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Sinexrent Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Értékesítőt, Eladót, Üzletkötőt keresünk Elektromos gépkocsik, személygépkocsik, és kisteherautók értékesítésére Budapest XXIII. Szentlőrinci úton lévő munkahelyre. Az állás teljes idős, 8 órás, teljes összeggel bejelentett.

Szükséges képességek:

- Értékesítői hozzáállás
- Vásárlói igények részletes, alapos, figyelmes kikérdezése
- Magas szintű ügyfél-kommunikáció
- Önálló munkavégzési képesség
- Pontos, precíz, igényes munkavégzés
- Becsületes, az ígéreteit betartja
- Lelkes hozzáállás a munkavégzéshez
- Kiváló probléma megoldó képesség
- B jogosítvány

A munkakört betöltő személy feladata elektromos gépkocsik értékesítése, használt kisteherautók értékesítése.
Olyan munkatársat keresünk, aki képes önállóan dolgozni, precíz, megbízható, a munkájára és az elvégzendő feladatára igényes. A cég ügyfeleit szereti, részükre ténylegesen szolgáltat. Képes felvenni az ügyfél nézőpontját, gyors, nagyon jó problémamegoldó képességgel rendelkezik.
Kereseti lehetőség a valódi értékesítői tudással rendelkező személy részére nettó 400.000,-Ft / hó + értékesítői jutalék.
A jelentkezéseket kizárólag írásban kérjük az alábbi szempontok részletes kifejtésével:
1: Mik a gépkocsi értékesítés lépései meglátásod szerint?
2: Mik azok a teendők, tennivalók, amiket a gépkocsi értékesítők rendszerint kihagynak, vagy nem megfelelően végeznek el?
3: Hogyan tudod elérni, mik azok a konkrét cselekedetek, amik miatt a gépkocsi vásárlóid legközelebb is téged keresnek a következő vásárlásukkal, téged ajánlanak barátaik részére?
4: Mely autótípusokat ismered? Milyen mélységig?
5: Új modelleknél pontosan hogyan végzed a gépkocsitípus megismerését?
6: Mik a jó autóhirdetés jellemzői?
A válaszokat a d(pont)gabor(kukac)sinexrent(pont)com e-mail címre kérjük.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146358033

Jófogás alkamazás QR kód