Futár állás Budapest

Bruttó bér:

550 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 19., 18:09

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

nem igényel

Cégnév:
IPS Futárszolgálat Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Futár

Azonnali futárszolgáltatásra keresünk saját gépjárművel (autó, motor) és android alapú, internetkapcsolatos mobiltelefonnal rendelkező futárokat és kerékpáros futárokat hosszú távú munkára, teljes munkaidőben, alvállalkozói szerződéssel.
Futárszolgálatunk állandó partnerekkel, gyakran ismétlődő szállítási címekkel dolgozik. Szállítási területünk főként Budapest, gyakran Budapest vonzáskörzete, esetenként vidéki fuvarokkal.
A munkához szükséges a budapesti helyismeret, jó alkalmazkodókészség, terhelhetőség, vállalkozói státusz, érvényes erkölcsi bizonyítvány.
Teljesítmény alapú bérezést kínálunk magas kereseti lehetőséggel, kétheti elszámolás gyors kifizetéssel. A megadott bruttó bér tájékoztató jellegű, átlagos havonként számlázott összeg.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146607225

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
ipsfutar

IPS Futárszolgálat Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód