Futár állás Budapest III. kerület nettó420.000 Ft-tól 6 órás munkaidő

Feladás dátuma:

ápr 2., 15:12

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Cégnév:
Minisüti.hu

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Futár

Budapest III. kerületi telephellyel rendelkező rendezvényi étkeztetéssel foglalkozó stabil vállalkozás futár pozícióra keres munkatársat hosszútávra.
Előny, ha a környéken laksz, a könnyű bejárhatóságot a cégautóval biztosítjuk.

Követelmények:
- B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalattal,
budapesti helyismerettel
- Igényes és megbízható munkavégzés
- Precíz, pontos munkára való törekvés
- Udvarias, ápolt megjelenés, kedves kommunikáció

Munkakörülmények:
- Kiemelt, versenyképes fizetés nettó 420.000 Ft
- Hosszútávú, stabil, folyamatosan fejlődő munkahely
- Céges mobiltelefon
- Céges autó korlátozott magán használattal
- Fiatalos, pörgős csapat és családias légkör
- Bejelentett munkahely
- Reggeli étkezés
- Fizetésen felül +borravaló

Munka kezdés általában reggel 6 óra, maximum 6-7 órás munka, fix fizetés akkor is, ha kevesebb lenne a munkaidő, ha túlóra adódna, külön túlóra pénz illet meg.

Heti 1-2 szabadnap, előre egyeztetve, hogy melyik az a nap.
Napi cím mennyiségek átlagosan 8-14 db

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal:

Jelentkezési határidő: 2024.04.30.

Egy hónapon belüli munkakezdési lehetőség. Az önéletrajzod áttekintése után castingra hívunk be, a megadott elérhetőségeden keresni fogunk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146772826

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

rosso corso kft

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód