Kiemelt kereseti lehetőség csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkba

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Futár

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzánk az Express One Hungary Kft partnereként folyamatosan bővülő futár csapatunkba keressük munkatársunkat I, II, V, VI, XII kerületbe ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a maximumot.Korrekt körülmények, fiatalos csapat! A megadott bér növekedése a Te hozzáállásodtól, az elvégzett munkád minőségétől függ.

A Te feladataid:
* - Csomagok a megadott címekre történő kiszállítása
* - Készpénzkezelés
* - Napi elszámolás
* - Gépjárművezetés
* - Gépjármű tisztántartása

Amit kínálunk
* Fejlődési lehetőség
* Prémium rendszer
* Fiatalos csapat
* Céges gépjármű, mellyel biztosított a bejárás hazajutás

Futár munkakörben szerzett tapasztalat előny, de szívesen látunk akkor is, ha pályakezdő vagy és nincs munkatapasztalatod!Kezdő fizetés: 320.000 nettó

jelentkezni telefonon a vagy az email címen.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142170554

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

FaceTel Hungary Kft

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód