Gyere hozzánk rollert szerelni

Feladás dátuma:

ápr 9., 09:22

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Autószerelő , Szervizes

Márkafüggetlen elektromos járművekkel foglalkozó szervizünkbe keresünk szervizes kollégát, csapatunk bővítése és a szolgáltatásunk minőségének fejlesztése céljából. Minden szükséges technikai háttérrel és szakmai tapasztalattal rendelkező csapat várja az új jelentkezőket.
Azok jelentkezését is várjuk, akik autóvillamossági, autószerelői vagy más műszaki tapasztalattal rendelkeznek, és szeretnének irányt váltani. A helyszínen gyakorlati képzést biztosítunk roller szervizelésre.

Munkavégzés helye: 1191 Budapest, Nyáry Pál
Feladatok:
- elektromos járművek bevizsgálása/hibafeltárása.
- javítás, a hibás alkatrészek moduláris cseréje.
- a bevizsgálási/javítási folyamatok adminisztrálása.
- az elkészült járművek teljes, tüzetes átvizsgálása és tesztelése.
Elvárások:
- önálló munkavégzésre képes,
- haladó mechanikai és elektronikai ismeretek.
- tapasztalat mozgó alkatrészes járművek javításában.
- lelkiismeretes, precíz, óvatos és felelősségteljes munkavégzés.
- megbízhatóság.
- kiegyensúlyozott, barátságos magaviselet.
- terhelhetőség.
Amit kínálunk:
- mindennel felszerelt, új és modern munkahely.
- versenyképes fizetés.
- barátságos, segítőkész csapat.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a e-mail címen lehet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146675947

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Ultimate e-Bike

Electro Trade Hungary Kft

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód