Sürgős!

Szerviz munkafelvevő

Feladás dátuma:

ápr 26., 19:21
Üzleti
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
SB Dynamic Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Autószerelő , Szervizes

Cégcsoportunk több mint 15 éves szakmai múlttal rendelkezik az Építőipar területén.
Innovatív technikai eszközeink, kivitelezési technológiánk folyamatos fejlődése és korszerűsítése biztosítja munkánk hatékonyságát és az állandó jó minőséget. Tehergépjárműveink és munkagépjeink saját szervizelését végezzük. Pályázatot hirdetünk
Szerviz munkafelvevő munkakörbe

Főbb feladataid közé tartozik:
a szerviz működésével kapcsolatos teljes körű adminisztrációs feladatok Szervizx programban történik, betanulás biztosított)
műszaki vizsgák érvényességének folyamatos vizsgálata, rögzítése, aktualizálása a lejáró műszaki vizsgák nyilvántartása, kapcsolódó dokumentumok előkészítése
munkalapok vezetése
tankolások nyilvántartása, havi elszámolása
tankolókártyák kezelése, használati nyilvántartás vezetése
árajánlatok kérése, beszállítói árak versenyeztetése
alkatrészek megrendelése
leltárak vezetése
szervizvezetőtől kapott Ad HOC feladatok ellátása

Téged keresünk, ha:
legalább középfokú végzettséged és magas szintű számítógép felhasználói gyakorlatod van,
szövegszerkesztés és táblázatkezelés nem jelent kihívást,
önállóan és csapatban is kiválóan dolgozol,
pontos és precíz vagy, nem okoz gondot a problémák kezelése,
felelősségteljesen látod el a munkádat,
jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed van,
Amit kínálunk:
Amit nyújtunk:
Bejelentett versenyképes fizetés;
Munkába járás támogatás;
Folyamatos szakmai fejlődés;
Számos csapatépítő program;
Jelentkezni Lehet önéletrajz küldésével az email címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147253533

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód